Aktuálna ponuka

na prenájom

Rodinný domy je kompletne dokončený vrátane drevených a keramických podláh, zariaďovacích predmetov, svietidiel, kuchynskej linky, kúpelne, práčky, sušičky, masážneho boxu a parnej sauny. Možnosť okamžitého bývania. Parkovanie v uzavretom dvore.

Prízemie
Poschodie
Legenda

Bývanie v skvelom prostredí

Bývanie po akom ste vždy túžili! Spojenie maximálneho súkromia uzavretého areálu v prírodnom prostredí s výhľadom na les a panorámu mesta a zároveň v blízkosti centra mesta.

Nadštandardná kvalita bývania

Dokončené byty vrátane kvalitných drevených a keramických podláh, parkovanie v uzavretom areáli, možnosť okamžitého bývania

Posledný voľný dom na predaj

Pozrite si zoznam posledných voľných bytov aj s ich cenami. Váš byt snov čaká možno práve na Vás.

Viac o Projekte

apartmánov a domov v Čermeli v Košiciach

Obytný apartmánový komplex v košickom Čermeli Vám poskytne typ bývania o akom ste vždy snívali.  Ponúkame Vám domov, ktorý v sebe zahŕňa aj bývanie v pokojnej, tichej časti mesta a zároveň sa nemusíte vzdať mestského typu života. Košická lokalita Čermeľ je v rámci mesta jednou z najvyhľadávanejších miest na bývanie. Naše apartmány sú situované v zalesnenom prostredí na začiatku čermeľského údolia medzi kopcami Bankov a Podhradovou. Orientácia objektov je na juhovýchod. Najmä z vyšších poschodí sa môžete kochať aj čarokrásnym pohľadom na panorámu Košíc a vychutnávať si množstvo zelene a vábivé ticho prostredia.

Skvelé dopravné napojenie na všetky hlavné dopravné ťahy mesta. Zóna, ktorá nie je v žiadnom čase obmädzená dopravnými zápchami, vďaka čomu nebudete ani meškať do práce a ani domov v svojej rodine. Niekoľkominútová dostupnosť nákupných centier (Billa, Hypertesco, Nay, Electrodom…), ako aj najznámejších oddychových zón v Košiciach. Skutočná blízkosť Aničky, Alpínky a Detskej historickej železničky priamo v Čermeľskom údolí, ako aj blízkosť ZOO v neďalekých Kavečanoch, čarokrásneho Bankova či lyžiarskeho strediska Jahodná.

Apartmánový komplex v sebe zahŕňa štyri nezávislé rodinné radové domy so samostatnými vstupmi, samostatnou infraštruktúrou, parkovaním pri dome. Ďalších 11 apartmánov sa nachádza v 4-podlažnom bytovom dome s medzipodlažiami. Dom má luxusný nehlučný výťah pre 9 osôb značky Schindler, ktorý stojí aj na medziposchodiach a má celkom 8 staníc. Pešia komunikácia je možná priestranným schodiskom so zvislou zasklenou stenou. Možno tak aj zo schodiska pozorovať scenériu okolitej prírody.

Apartmány sa nachádzajú v ohradenom areáli s vrátnicou a stálou letnou a zimnou údržbou. Parkovanie je vo vnútri areálu s pohodlnou kapacitou pre obyvateľov ako aj pre návštevy. Súčasťou dvorovej časti apartmánového komplexu je aj oddychová zóna so zeleňou, lavičkami, basketbalovým košom a nočným záhradným osvetlením.

Veľkoryso riešené apartmány sú vybavené balkónmi s rozprávkovým výhľadom na les alebo na panorámu mesta. Balkóny sú priestranné na lehátka a na slnenie, alebo na posedenie pri kávičke či grile. Podlahy v izbách sú drevené a v kúpeľni kvalitná keramika. Apartmány sú vybavené moderne zariadenou kuchyňou s plnou výbavou a špajzou. Priestranné kúpeľne s vaňou aj sprchovacím kútom, masážnym boxom a parnou saunou a so samostatným WC a umývadielkom. Obývacia izba má zabudovaný systém domáceho kina. Každý apartmán má nezávislý TV, počítačový a telefónny rozvod. Telekomunikačné prípojky pre satelitný signál, T-COM aj UPC ponúkajú široké možnosti pripojenia.

Cez domový telefón je možné komunikovať s návštevou pri bráne. Skladové priestory – pivničné boxy pre každý byt sa nachádzajú  v suteréne domu. Niektoré byty sú kompletne zariadené aj s nábytkom.